Don't Miss

Nowe informacje o Sony PlayStation 4

By on 19 maja 2013
Nowe informacje o Sony PlayStation 4

Po prezentacji nowego modelu konsoli Sony Playstation 4 w internecie pojawiła się masa filmików i artykułów ujawniających nowe możliwości produktu . Nowa konsola ma być : super nowoczesna , super wyposażona , intuicyjna w obsłudze i zorientowana na zachowania pro społeczne – i taka właśnie jest.

Oto krótka lista nowych możliwości:

1. Nowy  kontroler DualShock  posiada wbudowany pasek świetlny , który ma za zadanie identyfikację graczy i ich ruchów poprzez kamerę 3D . Nikt jeszcze nie nazwał tego systemu Kinectem , ale moim zdaniem jest to funkcja bliźniacza do tej zastosowanej w X boxie .

2. Postawiono na skrócenie procesów ładowania systemu . Wbudowano system auto zapamiętywania rezultatów gry. Jak tylko odchodzisz od konsoli wciśnij klawisz zasilania – jak tylko włączysz ją ponownie uruchomisz grę w tym samym momencie.

3.Wbudowano mechanizm pobierania gier i innych treści w tle , także po wyłączeniu. Nie zobaczysz już denerwujących updatów systemu , a ściągnięte gry pojawią się natychmiast po załadowaniu.

4. Portale społecznościowe – to nowe pole do popisu dla graczy. Możesz ściągać gry , pliki video , oglądać innych grających , a nawet zaprosić innych do zdalnej gry poprzez internet.

5. Technologia Gaikai pozwoli ci zobaczyć w co grają twoi koledzy , podzielić się screenshotami , czy plikami video , a także przejąć sterowanie ich kontrolerów.

6. Posiadacze konsol PS Vita uzyskają możliwość gry zdalnej na swoich konsolach

 

About ps3info

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>