Konsole Sony Playstation i Xbox

Wsteczna kompatybilność Xbox one

Xbox One wsteczna kompatybilność z Xbox 360
Kompatybilność wsteczna konsoli Xbox One to hasło które wprost nie schodzi z ust użytkowników tej konsoli od 12 listopada 2015.  Co to jest „kompatybilność wsteczna” i czy można grać w gry z Xbox 360 na Xbox One ?

Sprawa jest stosunkowo prosta i wiąże się z możliwością odtwarzania znacznej liczby gier na Xboxa 360 na nowej konsoli Microsoft Xbox One. I to bez żadnych dodatkowych opłat. Wymagana jest tylko aktualizacja oprogramowania konsoli Xbox One do najnowszej wersji (a precyzyjnie do wersji po 12 XI 2015 roku).
czytaj dalej

konto xbox live gold

Jak założyć konto Xbox Live Gold – krok po kroku
Konto Xbox Live Gold to system rozgrywki poprzez Internet  stworzony dla graczy przez firmę Microsoft.

Od pewnego czasu dostępny jest w Polsce dla wszystkich posiadaczy konsol Xbox 360 oraz Xbox One

Jedynym warunkiem jest aktywne połączenie konsoli z Internetem kablem sieciowym lub z wykorzystaniem wbudowanej w konsolę karty bezprzewodowej Wi-Fi.

czytaj dalej

Jaką konsolę kupić 2015

Jaką konsolę kupić 2016?
Na rynku konsol do gier w naszym kraju od lat rywalizują tylko dwie firmy – Sony ze swoją konsolą PlayStation oraz Microsoft z konsolami Xbox. Rywalizacja ta nie polega tylko na ogromnym nakładzie środków na reklamę, ale przede wszystkim na unowocześnianiu swojej flagowej konsoli Sony PS4 oraz konsoli Xbox One.

Obie super konsole na pierwszy rzut oka są do siebie bardzo podobne – jednak różni je mnóstwo kat ważnych dla graczy szczegółów jak grafika, dostęp do nowych gier, sposób sterowania czy grania w sieci.

Jaką konsolę kupić w  2016 roku, aby cieszyć się z tego zakupu? …

czytaj dalej

xbox 360

Czy warto kupić Xboxa 360 ?
Czy warto jeszcze kupić Xboxa 360 ? Skąd bierze się jej popularność na polskim rynku?

Wejście na rynek Nowej konsola Microsoft Xbox One która weszła na rynek nie jest konkurencją dla swojej poprzedniczki konsoli Xbox 360. Jednak producent informuje że jej produkcja będzie działała jedynie do 2016 roku. Jednak nadal powstają do niej nowe gry, producenci akcesoriów do Xboxa 360 nie zarzucają nowych projektów, a konsola Xbox 360 nadal jest chętnie zakupowana przez klientów w naszym sklepie internetowym techsat24.pl. 

czytaj dalej

pad xbox

Akcesoria do konsoli Xbox 360
Kupując konsole Xbox dopiero zaczynamy zabawę z grami w świecie cyfrowym. Świetna zabawa rozpoczyna się po dokupieniu  przydatnych akcesoriów do konsoli Xbox 360. Początkowo można zakupić kontroler ruchu Kinect, a także dodatkowy pad do zestawu. Również niezbędny jest dysk twardy o pojemności 250 lub 300 GB jeśli chcesz żeby gry się szybciej uruchamiały oraz możliwość ściągania gier na konsole Xbox 360 z konta na Xbox Live.

czytaj dalej

pad-czarny-xbox360

Podłączanie kontrolera bezprzewodowego do konsoli Xbox
Bardzo często po zakupie nowej konsoli Xbox 360 i jej rozpakowaniu w domu okazuje się,  że nie działa pad bezprzewodowy i klienci zgłaszają uszkodzenie sprzętu.  Wina jednak najczęściej leży po stronie niesparowania kontrolera z konsolą Xbox 360.  Jak to właściwie zrobić, aby odzyskać kontrolę nad padem

 

czytaj dalej

gta 4

Gry na Xbox 360
Konsola Xbox 360  to jedna z najpopularniejszych konsoli do gier dostępnych na rynku. 

Jej popularność i uznanie zdecydowały, że ilość gier na Xboxa 360 jest bardzo duża. A z każdym kolejnym miesiącem ta liczba powiększa się.

Zaprojektowane gry na Xbox 360 mają bardzo dobrą grafikę, występującą zazwyczaj w jakości High Definition 1080p, zobowiązująca niesamowite doznania podczas grania.
Duża ilość gier obsługuje formaty dźwięku przestrzennego, dlatego z połączeniem Kina Domowego Dolby Surround 5.1 sprawiają, że gry stają się jeszcze bardziej rzeczywiste oraz naturalne.

czytaj dalej