Konsole Sony Playstation i Xbox

Sony PS4 czuy PS4 PRO

Co kupić Sony PS4 czy PS4 PRO ?
Nowe Sony PS4 Pro jest już na półkach w sklepach od listopada 2016.  Postaramy się przyjrzeć tej nowej konsoli i porównać ją z dotychczasową PS4, która już od 3 lat gości na naszych półkach. Czy warto już rozważyć wymianę naszej PS4 na najnowszą wersję PRO?

Ale zacznijmy od początku

czytaj dalej

Konsola PS3 prezent

Konsola Playstation 4 wymarzony prezent na Mikołaja
Szósty grudnia zbliża się wielkimi krokami i trzeba podjąć decyzję, jaki prezent kupić dla bliskiej osoby. W dzisiejszym artykule skupimy się na młodzieży, wszak to oni najbardziej czekają na prezenty. czytaj dalej

Najnowsza-Sony-PS4-cuh-1200

Najnowsza konsola Sony PS4 CUH-1200 już w sprzedaży
Po ponad 2 latach obecności na rynku nowej konsoli Sony PS4 producent zdecydował się na jej gruntowną modernizację. Ale tym razem nie zapomniał o naszym, polskim rynku.
Zaledwie 3 miesiące po debiucie w Japonii najnowszej konsoli Sony PS4 o oznaczeniu CUH-1200 możecie ją już kupić w naszym sklepie internetowym techsat24.pl.

 

Jakie są różnice w porównaniu z poprzednim modelem CUH-1100 i co sprawiło,że Sony zdecydowało się na tak śmiały ruch dowiecie się w tym artykule.

czytaj dalej

konsola Playstation 4 z dyskiem 1TB

Konsola Sony Playstation 4 z dyskiem 1TB już jest !
Jeśli już nie wystarcza Wam dysk o pojemności 500 GB w jaki wyposażona jest konsola Sony PS4 bardzo miło jest nam zakomunikować ,że w naszym sklepie techsat24.pl dostępna jest już konsola Sony Playstation 4 z dyskiem 1TB. czytaj dalej

Jaką konsolę kupić 2015

Jaką konsolę kupić 2016?
Na rynku konsol do gier w naszym kraju od lat rywalizują tylko dwie firmy – Sony ze swoją konsolą PlayStation oraz Microsoft z konsolami Xbox. Rywalizacja ta nie polega tylko na ogromnym nakładzie środków na reklamę, ale przede wszystkim na unowocześnianiu swojej flagowej konsoli Sony PS4 oraz konsoli Xbox One.

Obie super konsole na pierwszy rzut oka są do siebie bardzo podobne – jednak różni je mnóstwo kat ważnych dla graczy szczegółów jak grafika, dostęp do nowych gier, sposób sterowania czy grania w sieci.

Jaką konsolę kupić w  2016 roku, aby cieszyć się z tego zakupu? …

czytaj dalej

dodatkowy_akumulator-ds4

Dlaczego pad Sony DualShock 4 tak szybko się rozładowywuje?
Wielu z nas za głównego winowajcę tego stanu rzeczy uważa pasek Świetlny LED umieszczony z tyłu pada.  Ale nie jest on jedynym złoczyńcą.

Znaczącym problemem jest także fakt,że pad Sony DualShock 4 pozostaje cały czas włączony tak długo jak tylko włączona jest sama konsola.
To bardzo wygodne podczas grania, ale już podczas ściągania gier, aktualizacji systemu czy oglądania filmów nie.

czytaj dalej

PS4 - najlepsze gry 2015

Sony PS4 najlepsze gry 2015 styczeń
Minął już ponad rok od premiery nowej super konsoli Sony PS4. Wszyscy zainteresowani gracze zdążyli się już zapoznać z jej wręcz nieograniczonymi możliwościami technicznymi.
Zgodnie z zapowiedzią , że miała to być konsola stworzona przez graczy i dla graczy Sony wspierany przez producentów oprogramowania skutecznie realizuje tą wizję.

czytaj dalej