Konsole Sony Playstation i Xbox

konsola Playstation 4 z dyskiem 1TB

Konsola Sony Playstation 4 z dyskiem 1TB już jest !
Jeśli już nie wystarcza Wam dysk o pojemności 500 GB w jaki wyposażona jest konsola Sony PS4 bardzo miło jest nam zakomunikować ,że w naszym sklepie techsat24.pl dostępna jest już konsola Sony Playstation 4 z dyskiem 1TB. czytaj dalej

Jaką konsolę kupić 2015

Jaką konsolę kupić 2016?
Na rynku konsol do gier w naszym kraju od lat rywalizują tylko dwie firmy – Sony ze swoją konsolą PlayStation oraz Microsoft z konsolami Xbox. Rywalizacja ta nie polega tylko na ogromnym nakładzie środków na reklamę, ale przede wszystkim na unowocześnianiu swojej flagowej konsoli Sony PS4 oraz konsoli Xbox One.

Obie super konsole na pierwszy rzut oka są do siebie bardzo podobne – jednak różni je mnóstwo kat ważnych dla graczy szczegółów jak grafika, dostęp do nowych gier, sposób sterowania czy grania w sieci.

Jaką konsolę kupić w  2016 roku, aby cieszyć się z tego zakupu? …

czytaj dalej

czy warto kupić Playstation 3

Czy warto kupić Playstation 3
W dzień premiery konsoli Sony Playstation 4 dla pasjonatów gier video uważali że poprzedniczka PS4 czyli Playstation 3 niedługo zostanie wycofana ze sprzedaży. Ale czy już ta leciwa 8 letnia konsola zniknie z rynku pomimo rekordowej sprzedaży w sklepach internetowych ? Czy warto kupić Playstation 3?
czytaj dalej

uncharted 3 - najlepsza gra na Playstation 3

Gry na Sony PlayStation 3
Konsola Sony PlayStation 3 jest najbardziej popularną konsolą do gier. Jej cena jest nie wygórowana a gry na  Playstation 3 dostępne na rynku w dużej ilości i niskiej cenie przyczyniają się do jej popularności.

Na początku 2014 roku na rynku było dostępne ponad 750 gier. Są to gry dostępne na konsole Sony PlayStation 3 jak również na komputery osobiste są to np: Fifa 14,
Battlefield IV oraz Grand Theft Auto V. Są także dostępne serie kultowych gier które są dostępne jedynie dla użytkowników konsoli jest to np: Uncharded 3, God of War, Little Big Planet lub Sports Champions.

czytaj dalej

czy warto kupić Playstation 3

Konsola Sony Playstation 3 opis
Gdy PlayStation 3 zadebiutowało w 2006 roku w Japonii. Choć już minęło sporo lat od tego wydarzenia to i tak jest nadal w sprzedaży z konsolami i grami na Playstation. A to wszystko dzięki nowoczesnej konstrukcji oraz niezliczonej ilości tanich gier.

czytaj dalej

xbox vs ps3

Playstation 3 czy Xbox 360 co kupić?
Playstation 3 i Xbox 360 to są konsole które zostały wprowadzone na rynek jakiś czas temu to są jeszcze do tej pory bardzo popularne. Choć do sprzedaży wchodzą ich potężni następcy jest to Playstation 4 oraz Xbox One to i tak nadal są poszukiwani przez graczy. 

czytaj dalej

Nowa konsola PS4

PS4 czy PS3 co kupić
Gdy tylko na rynku pojawi się nowa konsola Sony Playstation zawsze jest nią duże zainteresowanie wśród graczy. Do dziś są nie podzielne zdania która lepsza. Od premiery PS3 w 2006 roku miło już kilka lat, a ona nadal jest bardzo popularna. Wraz z pojawieniem się nowej konsoli Sony PS4 konsola PS3 przestanie budzić zainteresowanie? Opinie są podzielone jedni mówią ze zejdzie z rynku, a inni że dla portfela nie jest aż tak bardzo droga.

czytaj dalej