Don't Miss

Konsola Xbox ONE cena 599 EURO – prawdopodobnie tak

By on 10 czerwca 2013
Konsola Xbox ONE cena 599 EURO - prawdopodobnie tak

Nareszcie Microsoft oficjalnie ujawnił swoją nową konsolę Xbox ONE– następcę zasłużonej konsoli Xbox 360 Kinect. Ale ciągle w tajemnicy pozostaje dokładna data jej ukazania się na rynku oraz sugerowana cena konsoli Xbox One  . Dotarliśmy jednak do ceny poprzez portal Amazon Germany – tam konsola ma być oferowana w przedsprzedaży w cenie 599,- EURO.

Wydaje się to dużo , szczególnie w porównaniu z nowymi produktami Wii U czy zapowiadanej przez Sony konsoli PS4 , gdzie producenci określili cenę docelową na 399,- EURO należy jednak wziąć pod uwagę , że nowy Xbox ma być dostępny w tej cenie razem ze zmodernizowanym czujnikiem Kinect oraz wbudowanym dyskiem twardym.

xbox-one-full

Dokładne informacje mam nadzieję poznać już w tym tygodniu podczas rozpoczynających się w Los Angeles targów E3 producentów sprzętu i gier video , gdzie mają być  szczegółowo pokazane najnowsze tytuły gier na konsolę Xbox ONE  jak i dokładnie opisane możliwości nowego sprzętu . Ich próbkę , oraz spekulacje na temat pełnych funkcji opisywaliśmy w poprzednich artykułach .   Doniesienia z tych targów branżowych będziemy śledzić z wypiekami na twarzy , bo obóz Sony ma wreszcie pokazać zmaterializowaną wersję konsoli Sony Playstation4 – której wygląd do dzisiaj jest zupełnie nieznany .

A czy uważacie ,że cena konsoli Xbox One nie jest przesadzona – to przecież ponad 2500 złotych ?

 

About ps3info

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *