Don't Miss

Dlaczego warto kupić konsolę Sony PS4 ?

By on 25 maja 2014
ps4

Dlaczego warto kupić konsolę Sony PS4? Zainteresowane tą konsolą jest ogromne pokazały to wyniki sprzedażowe. Kupujących nie jest mało, ale są też osoby nadal niezdecydowane. które w tym artykule spróbujemy przekonać do zakupu

Moc i szybkość

PlayStation 4 definitywnie kończy z jakimikolwiek zwolnieniami, ekranami ładowania etc.. Infrastruktury sieciowej niestety jeszcze nie jest w stanie poprawić, ale to wcale nie będzie konieczne.


ps4

Gry na wyłączność

Wartych uwagi gier na konsole marki PS nigdy nie brakowało i w przeważającej większości były to produkcje pod każdym względem dopracowane do niemal doskonałości. Teraz będzie tak samo. W dzień premiery była pokazana pierwsza gra czyli Killzone 3: Shadow Fall wyśmienita strzelanka dla każdego. A to dopiero pierwszy z zapowiadanych tytułów. Następne  gry czekają na swoją premierę np:

  • Infamous second son (premiera: 21 lutego 2014 roku),
  • DriveClub (premiera: luty 2014 roku),
  • Final Fantasy XIV: A Realm Reborn (premiera: kwiecień 2014 roku),
  • The Order 1886 (premiera: maj 2014 roku),
  • Deep Down (premiera: 2014 rok),
  • Shadow of the Beast (premiera: 2014 rok),
  • Gran Turismo 7 (premiera: 2015 rok),
  • Uncharted (premiera: 2015 rok).

Unikalny kontroler

DualShock 4 – kontroler został zdecydowanie odmłodzony i unowocześniony w stosunku do swojego poprzednika DualSock 3 . Przyciski zostały dodatkowo wyprofilowane i pokryte gumą , a sama obudowa wykonana z materiałów lepszej jakości.

Do nowości należy przede wszystkim zastąpienie przycisków „start” i „select” przez nowe „share” i „options”. Jednocześnie w odstęp pomiędzy został zamontowany panel dotykowy, którego możliwości wykorzystania są podobne do tych znanych z myszy komputerowych.

Dodatkowo w nowym kontrolerze Sony PS4 został zainstalowany w środku głośnik oraz gniazdo jack, zestawu słuchawkowego.

Chcesz kupić konsolę Sony PS4? – zobacz ceny PS4 w naszym sklepie!

 

Mocna grafika Sony Playstation 4

Aktualnie dostępne na rynku gry na PlayStation 4 tylko w niewielkim stopniu różnią się poziomem grafiki i jakości animacji od nowych tytułów na Playstation 3. Jest to całkowicie normalne dla produkcji wydawanych w tzw. fazie przejściowej. Juz niedługo deweloperzy będą w stanie dzięki lepszemu poznaniu tajników i możliwości samej konsoli Sony Playstation 4 uwolnić cały drzemiący w niej potencjał tworząc nowe znakomitsze gry.

Dziel się z innymi

Ta innowacyjna możliwość nowej konsoli polega na pokazaniu  w internecie  fragmentów gry. Producent umożliwił prezentacje  zrzutów ekranu, poprzez przekazanie trwających do  15-minut nagrań , strumieniowania materiałów video i ich prezentacji na żywo.

Aplikacja na smartfony

W czasach urządzeń mobilnych Sony dał możliwość korzystania z specjalnej oraz darmowej aplikacji na smartfony i tablety (dostępna na platformach iOS i Android), ich zadaniem jest współpraca ze stacjonarną konsolą PlayStation 4, a nawet rozszerzenie jej standardowych funkcji.

About ps3info

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *